cansu makina tel 0212 671 16 91

El Temizleme Jeli

El Temizleme Jeli

Kullanım Şekli:
Kirlenmiş ellerinize bir dozaj el temizlemi jeli alarak iyice ovalayın. Daha sonra musluğun altında yıkayarak durulayınız. Sonucun mükemmel olduğunu göreceksiniz. Not: Elinizi ıslatmadan direk ürünle ovalayın daha sonra yıkayıp durulayınız.

Ürün Özellikleri:
Kirli ellerinizi süratle ve kolayca temizler. Asetik madde içermez. Silikon ve türevi yağlar içermez. Cildi nemlendirir ve korur. Cilt üzerinde kaybolan nemi tersine yağlandırma ile tamamlar. İçinde bulunan biyositler (triklosan) sayesinde elinizin dezenfeksiyon ihtiyacını karşılar. Alkalin madde içermez. Hoş kokuludur. Ürün içinde bulunan granüller, plastik ve benzeri olmayıp tamamen organiktir. Portakal ve limon aromalıdır. Ürün içinde kullanılan granüller fırınlanıp öğütülmüş portakal parçacıkları ve midye kabuğu tozu ile takviye edilmiştir. İçindeki formülü sayesinde elinizde oluşabilecek egzama ve mantarlara karşı koruyucu ajanlar vardır.

Çevre Bilgileri:
%98 biyolojik olarak parçalanır. Atık su kanallarını ve lavaboyu tıkamaz. Formülünde asit, alkalin ve solvent bulunmadığından çevreye son derece saygılıdır. Ürün formülünün &65’i bitkiseldir. Kalan %35’lik kısmı ise gıda sektöründe kullanılan hammadelerdir. Ambalaj malzemelerinin tamamı geri dönüşümlüdür.cansu makina logo mini

            Tüm hakları Cansu Araç Yıkama Makinaları
            İç ve Dış Tic. Ldt. Şti’ye aittir.
cansu makina cb tanitim ve reklam ajansi